Abcool - Home - www stránky a internetové obchody
internetová reklamní agentura
internetové stránky, e-Shopy, firemní design

Tiskárna full service
od návrhu po dodání tisků

Digitální a ofsetový tisk

V oblasti tištěných materiálů Vám naše studio vytvoří tiskové podklady od grafického návrhu přes tiskové předlohy až po tisk. Vytváříme grafické návrhy firemních prezentačních tiskovin (katalogů, letáků, nabídkových listů, výročních zpráv, dopisních papírů, vizitek, apod.), ale také i plakátů a vstupenek na nejrůznější akce. Jsme schopni zpracovat vše od návrhu vizitky až po billboard.

Digitální tisk

Nabízíme technologii digitálního málonákladového tisku, která je finančně zajímavá i pro tisk malého počtu tiskovin. O čemž se můžete přesvědčit v našem ceníku digitálního tisku.

Výhody digitálního tisku proti klasickému ofsetovému, jsou již na první pohled zřejmé. Odpadá nutnost zhotovení litografií (osvit filmů), není nutná příprava tiskových desek v ofsetové tiskárně, realizace tisku je výhodná již od jednoho kusu zakázky po zhruba 1000kusů.

Tiskneme do formátu A3++ (SRA3 - 320x450mm), který umožňuje reálný tisk formátu A3 s grafikou do okrajů stránky. Větší formáty tisku se realizují pomocí velkoformátových plotrů, na kterých jsme Vám schopni vytisknout například billboard již od jednoho kusu.

Digitální tisk je ideální pro rychlý a kvalitní tisk menšího počtu tiskovin, pro který je realizace pomocí klasického ofsetového tisku finančně nevýhodná.

Papír, na který se touto technologií tiskne, je nejčastěji speciální značkový papír v gramážích 90g/m2 - 250g/m2, popřípadě lze tisknout například na transparentní folie.

Většinou se pomocí digitální technologie realizují katalogy, letáky, pozvánky, výroční zprávy, kalendáře, vstupenky, samolepky, vizitky - vše od jednoho kusu výše.

Nabízíme také velkoformátový digitální tisk, tiskneme ve vysoké kvalitě billboardy, bigboardy, bannery a ostatní speciální aplikace.

Ofsetový tisk

V současnosti je ofsetovým tiskem, vyráběna většina firemních tiskovin. Z pohledu tiskové technologie jde o tisk z plochy, protože jednotlivé tisknoucí i netisknoucí prvky umístěné na povrchu tiskové formy jsou ve stejné výšce.

Barevnost při CMYK–ovém tisku je často označena ve zkratce číslem 4/4 znamená oboustranně plnobarevná tiskovina (4 barvy z každé stránky), 2/2 znamená oboustranně dvou barevná tiskovina, 1/0 znamená např. jednostranně černobílá tiskovina atd..

Našim klientům zajišťujeme kompletní servis od grafického návrhu a prvního skenu až po tiskovou výrobu.

Pokud chcete znát cenu tisku Vaší zakázky, kontaktujte nás.

Vše co si budete přát

Tiskárna ofsetová, digitální - vizitky, letáky, prospekty, katalogy, výroční zprávy, novoročenky, výročenky, knihy, desky, potisk, obálky, samolepky, formuláře, průpisové formuláře, tiskopisy, pohlednice, kalendáře, výsek, ražba, bigování, perforace, knihařské práce, knihárna. Full-service od návrhu přes tisk po dodání kompletní zakázky.

Více o dalších tiskových technologiích

Novinky

20.09.2020 08:47
Nabídka novoročenek a vánočních přání - PF2024

Tak jako každý rok Vám přinášíme novou kolekci firemních novoročních a vánočních přání PF 2024. Katalog novoročních a vánočních přání naleznete na www.novorocenky.cz.

03.03.2017 09:00

Hledáme programátora specializované na WWW (PHP5,MySQL,XHTML,JS)

V případě zájmu rozšířit náš tým nás neváhejte kontaktovat.

01.03.2016 10:00

Všechny objednávky na nové www stránky nebo redesign stávající v měsíci březnu budou mít fakturaci služeb o 10% levnější.

Slovník pojmů

procházet slovník

 

 

Abcool - internetový obchod logo

Copyright © 1998-2009
všechna práva vyhrazena

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS