Abcool - Home - www stránky a internetové obchody
internetová reklamní agentura
internetové stránky, e-Shopy, firemní design

Tvorba www stránek
které zaujmou a osloví

Svěřte své internetové stránky do dobrých rukou! Nabízíme profesionální webdevelopment a webdesign již od roku 1998. Naše webová řešení jsou určena pro Vás a Váš byznys.

Kvalitní web by se měl zejména dobře používat, mít příjemnou grafiku, být přístupný všem uživatelům bez omezení, být vyhledatelný ve vyhledávačích a hlavně by měl plnit cíle svého majitele.

Realizujeme projekty malého rozsahu, se základními informacemi o klientovi tak i rozsáhlé webové stránky nabízející různé aplikace, elektronické katalogy, elektronické newslettery, internetové obchody, objednávkové systémy, rezervační systémy, diskuse, ankety, fotogalerie, redakční systémy atd.

Zpracujeme vaše PDF katalogy do moderní virtuální online listovací podoby pro pohodlné pocházení otáčením listů jako v tištěném katalogu.

Výroba úspěšné www prezentace je podmíněna několika základními pravidly. Jde o komplexní proces, kterým se od základní analýzy přes design dostaneme k dobře vytvořené prezentaci, která přináší svým provozovatelům úspěch.

Hledáte firmu, která pro Vás vytvoří internetovou prezentaci? Odpovíte-li na většinu následujících otázek ANO, jste na tom správném místě.

  1. Chcete atraktivními prezentaci?
  2. Prezentaci, která přivede více zákazníků?
  3. Prezentaci, která se bude dobře umisťovat ve vyhledávačích?
  4. Přístupnou prezentaci všem uživatelům?
  5. Prezentaci lepší než má Vaše konkurence?

Naším cílem při vytváření prezentace je především kvalita, přístupnost a splnění daného cíle zadavatelem.

Jak úspěšná prezentace vzniká…

Zadání www prezentace

Zpravidla na osobní schůzce nám jako zadavatel nastíníte vlastní představu a my Vám navrhneme a také poradíme optimální řešení s několika možnostmi. Správné zadání je zásadní pro výrobu úspěšného webu.

Analýza konkurence a návrh rozvržení webu

Provedeme analýzu Vaší konkurence na internetu. Připravíme koncept rozvržení prezentace, dle kterého se následně bude vytvářet design. Koncept se zaměřuje hlavně na rozvržení ovládacích prvků a obsahové části.  

Tvorba grafického návrhu

Na základě navrženého konceptu připravíme grafický návrh titulní stránky. Již při výchozím návrhu myslíme na základní pravidla přístupného webu, přehledné navigace, funkčnosti a optimalizace pro vyhledávače.

Představení grafického návrhu

Po dokončení grafického návrhu Vám jej představíme a společně probereme Vaše připomínky. Následně se pokusíme najít optimální řešení.

Dokončení grafického návrhu

Po schválení grafického návrhu zapracujeme poslední změny. Připravíme design jednotlivých vnořených stran, které Vám zašleme ke schválení i s popisem funkčnosti.

Dokončení prezentace do finálního stavu

Následuje vytvoření celého funkčního webu, naplnění daty, provedení optimalizace a kontroly funkčnosti.

Provoz a servis

Vytvořením www prezentace naše práce ale nekončí. Našim klientům zajišťujeme správu, provoz, servis, registraci a správu domén. Administraci internetové prezentace zajišťuje náš webmaster, popřípadě se o něj staráte vy pomocí publikačního systému.

 Slovník internetových výrazů

Novinky

20.09.2020 08:47
Nabídka novoročenek a vánočních přání - PF2024

Tak jako každý rok Vám přinášíme novou kolekci firemních novoročních a vánočních přání PF 2024. Katalog novoročních a vánočních přání naleznete na www.novorocenky.cz.

03.03.2017 09:00

Hledáme programátora specializované na WWW (PHP5,MySQL,XHTML,JS)

V případě zájmu rozšířit náš tým nás neváhejte kontaktovat.

01.03.2016 10:00

Všechny objednávky na nové www stránky nebo redesign stávající v měsíci březnu budou mít fakturaci služeb o 10% levnější.

Slovník pojmů

procházet slovník

 

 

Abcool - internetový obchod logo

Copyright © 1998-2009
všechna práva vyhrazena

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS