Abcool - Home - www stránky a internetové obchody
internetová reklamní agentura
internetové stránky, e-Shopy, firemní design

Vektorizace loga nebo značky

Často se stává, že grafická studia od klientů dostávají jejich loga nebo značky v rastrovém formátu jako je  JPG, GIF, PNG, TIFF, což je většinou nevyhovující formát pro dané zpracování. Pro kvalitní výstup, nebo některé aplikace je potřeba logotyp nebo značku ve vektorovém formátu. Jednoduše řečeno vektorizace je převod bitmapového (rastrová grafika) obrazu do vektorové podoby (vektorová grafika) s vytvořením samostatných objektů.

Co Vám nabízíme?

Nabízíme překreslení Vašeho loga nebo značky, které máte jen na papíře nebo v počítači jako obrázek do vektorového formátu pro Vaše další použití. Dbáme na preciznost překreslení. Cena se pohybuje zpravidla od 500,- do 1500,-Kč dle složitosti. Doporučujeme si nechat k logu vytvořit grafický manuál, který stanoví přesná pravidla pro používání loga a jeho barevnosti v rámci firemního stylu.

Ukázka bizmapobého a vektorového detailu

vektorizace

Novinky

20.09.2020 08:47
Nabídka novoročenek a vánočních přání - PF2024

Tak jako každý rok Vám přinášíme novou kolekci firemních novoročních a vánočních přání PF 2024. Katalog novoročních a vánočních přání naleznete na www.novorocenky.cz.

03.03.2017 09:00

Hledáme programátora specializované na WWW (PHP5,MySQL,XHTML,JS)

V případě zájmu rozšířit náš tým nás neváhejte kontaktovat.

01.03.2016 10:00

Všechny objednávky na nové www stránky nebo redesign stávající v měsíci březnu budou mít fakturaci služeb o 10% levnější.

Slovník pojmů

procházet slovník

 

 

Abcool - internetový obchod logo

Copyright © 1998-2009
všechna práva vyhrazena

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS