Abcool - Home - www stránky a internetové obchody
internetová reklamní agentura
internetové stránky, e-Shopy, firemní design

Grafické návrhy
kreativní grafické studio

V oblasti tištěných materiálů Vám naše studio vytvoří tiskové podklady od grafického návrhu přes tiskové předlohy až po tisk. Vytváříme grafické návrhy firemních prezentačních tiskovin (katalogů, letáků, nabídkových listů, výročních zpráv, dopisních papírů, vizitek, apod.), ale také i plakátů a vstupenek na nejrůznější akce. Jsme schopni zpracovat vše od návrhu vizitky až po billboard.

Co pro Vás máme...

Naše služby jsou komplexní, připravíme podkladové materiály, navrhneme grafiku, provedeme předtiskovou přípravu, vytiskneme. A to vše, za velmi příznivých podmínek.

Jak na to?

Snažíme se o to, aby naše studio, charakterizovala především kvalita a pružnost, což nám umožňuje přizpůsobit se Vašim požadavkům.

Korekturu Vám zašleme na Váš e-mail jako soubor ve formátu PDF, nebo náhled ve formátu JPG… Tento způsob je operativní a komunikace při změnách probíhá velmi rychle, v praxi se nám tento způsob již mnohokrát osvědčil.

Popřípadě můžeme náhled umístit na naše internetové stránky, kde jej můžete shlédnout.

Novinky

20.09.2020 08:47
Nabídka novoročenek a vánočních přání - PF2024

Tak jako každý rok Vám přinášíme novou kolekci firemních novoročních a vánočních přání PF 2024. Katalog novoročních a vánočních přání naleznete na www.novorocenky.cz.

03.03.2017 09:00

Hledáme programátora specializované na WWW (PHP5,MySQL,XHTML,JS)

V případě zájmu rozšířit náš tým nás neváhejte kontaktovat.

01.03.2016 10:00

Všechny objednávky na nové www stránky nebo redesign stávající v měsíci březnu budou mít fakturaci služeb o 10% levnější.

Slovník pojmů

procházet slovník

 

 

Abcool - internetový obchod logo

Copyright © 1998-2009
všechna práva vyhrazena

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS