Abcool - Home - www stránky a internetové obchody
internetová reklamní agentura
internetové stránky, e-Shopy, firemní design

Optimalizace pro vyhledávače
Vám přivede nové zákazníky

Optimalizace pro vyhledávače webových stránek (SEO z anglického Search Engine Optimization) je velmi účinná metoda, jak dostat Vaše internetové stránky na přední pozice ve vyhledávačích před Vaší konkurenci.

Nacházejí potencionální zákazníci Váš web ve vyhledávačích? Nevíte? Provedeme analýzu, která Vám ukáže, jak si stojíte oproti konkurenci a dle výsledků analýzy navrhneme optimální řešení.

SEO Vám pomůže nasměrovat cíleně návštěvníky z internetových vyhledávačů (například Google, Jyxo používané pro fulltextové vyhledávání u Atlas.cz, nebo Seznam.cz). Pamatujte však na to, že zákazníci sami od sebe nepřijdou.

Co Vám nabízíme?

  • Analýzu optimalizace pro vyhledávače, která odhalí nedostatky Vašeho webu a ukáže, jak si stojíte ve vyhledávači před konkurencí. Poradíme Vám optimální řešení k nápravě.
  • Optimalizaci pro vyhledávače SEO

Co Vám SEO optimalizace pro vyhledávače přinese?

  • Více nových zákazníků hledajících služby či zboží, které nabízíte. Uživatelé internetových vyhledávačů hledají konkrétní věci ať informace, zboží či služby a na Vaše stránky se nedostanou náhodu. Dobrým umístěním ve vyhledávačích získáte větší počet potencionálních zákazníků a správným cílením je snadno proměníte v opravdové  zákazníky.
  • Kvalitně zpracovanou prezentaci.
  • Podněty k vylepšení Vaší prezentace.
  • Snížení nákladů na reklamu

Provedeme analýzu a poradíme Vám optimální řešení pro Váš web.

Novinky

20.09.2020 08:47
Nabídka novoročenek a vánočních přání - PF2024

Tak jako každý rok Vám přinášíme novou kolekci firemních novoročních a vánočních přání PF 2024. Katalog novoročních a vánočních přání naleznete na www.novorocenky.cz.

03.03.2017 09:00

Hledáme programátora specializované na WWW (PHP5,MySQL,XHTML,JS)

V případě zájmu rozšířit náš tým nás neváhejte kontaktovat.

01.03.2016 10:00

Všechny objednávky na nové www stránky nebo redesign stávající v měsíci březnu budou mít fakturaci služeb o 10% levnější.

Slovník pojmů

procházet slovník

 

 

Abcool - internetový obchod logo

Copyright © 1998-2009
všechna práva vyhrazena

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS