Abcool - Home - www stránky a internetové obchody
internetová reklamní agentura
internetové stránky, e-Shopy, firemní design

Internetový obchod
e-shop šitý na míru aneb e-commerce ...

Od jednoduchých objednávkových formulářů pro několik výrobků nebo služeb až po složité elektronické internetové obchody. Chcete začít obchodovat online nebo provozujete jeden či několik kamenných obchodů po republice s nezanedbatelnými náklady?

K dobrému standardu kamenných obchodů již dnes patří internetový obchod, který je dostupný z kteréhokoli místa na světě v jakoukoli denní dobu. Náklady na provozování e-shopu jsou mnohonásobně nižší než u kamenného obchodu. Naše řešení uspokojí každého obchodníka můžete si vybrat od online katalogu až po internetový obchod ušitý přesně na míru.

Plánujete-li provozovat obchod prostřednictvím internetu, rádi Vám poradíme jakou formu internetového obchodování zvolit. Vypracujeme analýzu budoucího online systému, konkurence a doporučíme optimální řešení. Navrhneme a doporučíme zviditelnění a propagaci nového e-shopu, které povedou k zvýšení obratu.

Novinky

20.09.2020 08:47
Nabídka novoročenek a vánočních přání - PF2024

Tak jako každý rok Vám přinášíme novou kolekci firemních novoročních a vánočních přání PF 2024. Katalog novoročních a vánočních přání naleznete na www.novorocenky.cz.

03.03.2017 09:00

Hledáme programátora specializované na WWW (PHP5,MySQL,XHTML,JS)

V případě zájmu rozšířit náš tým nás neváhejte kontaktovat.

01.03.2016 10:00

Všechny objednávky na nové www stránky nebo redesign stávající v měsíci březnu budou mít fakturaci služeb o 10% levnější.

Slovník pojmů

procházet slovník

 

 

Abcool - internetový obchod logo

Copyright © 1998-2009
všechna práva vyhrazena

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS